Černochov padl na poslední místo ! V osmi hráčích se dá těžko bodovat ...

16.09.2012 14:03

Lenešice/ Náš tým dnes sehrál v rámci 4. kola zápas s rezervou Lenešic na jejich půdě. Lenešice měly před zápasem také 0 bodů a horší skore, takže byly poslední. Po dnešním utkání nám ale místo na samém dně tabulky předaly. Na srazu v Černochově v 9:30 byli pouze 4 naši hráči + pátý Předota měl dorazit přímo na hřiště. V Lenešicích se nás nakonec sešlo 8 a tak bylo jasné, že utkání bude pro nás nesmírně těžké. Početní převahu od úvodních minut domácí využívali a během dvaceti minut nám nasypali 3 branky. Zhruba v 30. minutě ale výborně presprintoval Horák jednoho z obránců, následně prošel i přes druhého a přesným centrem našel hlavu Vaška Holuba, který snížil tvrdou hlavičkou na 3:1. Domácí na toto snížení ale zareagovali opět vstřelením dvou gólů. Do poločasu ale snížil ještě z přímého kopu nádhernou přízemní střelou Horák a kdyby se zápas natáčel jistě by tato trefa aspirovala na vítězství v rubrice GÓL KOLA, MOŽNÁ I MĚSÍCE. Poločas tak skončil 5:2 !!! Ve druhém poločase už hru ovládali domácí a nastříleli nám ještě dalších 6 branek a konečné skore tak bylo hrůzostrašných 11:2 !!!

Lenešice "B" - FK Černochov 11:2 (5:2)

Střelci: 31´Holub, 44´Horák

Sestava: Blažek - Šedivý, Předota (C), Spodniak - Holub, Přibyl, Horák, Balúch