Černochovští, DERBY JE NAŠE !!! Naše FK zaslouženě vyhrálo v derby 2:0 !!!

07.10.2012 10:45

FK ČERNOCHOV - FK PERUC "B" 2:0 (0:0)

Branky: Horák Ondřej, Skokan Václav

Sestava: Blažek Tomáš - Šedivý Tomáš, Předota Martin, Blažek Václav, Spodniak Stanislav - Holub Václav, Loužil Pavel, Černý Svatopluk, Horák Ondřej - Skokan Václav, Balúch Josef (70´Pelikán Michal)

Černochov/ V rámci 7. kola sehrálo naše FK na domácí půdě derby se sousední rezervou Peruce. Vzhledem k výsledkům v letošní sezoně šli do utkání jako mírní favorité hosté, ale ukázalo se, že to v derby nic neznamená. První poločas skončil bezbrankovou remízou, i když naši fotbalisté měli řadu golových šancí. Hosté z Peruce se do výraznější šance nedostali, místo fotbalovosti spíš jak v prvním, tak v poločase druhém vyvíjeli snahu o nějaké konflikty s našimi hráči. Ve druhém poločase se zhruba po 15 minutách konečně přiklonilo i štěstí v koncovce a na 1:0 pro náš tým otevřel po výtečně zahraném rohu Šedivého nadvakrát Ondra Horák, který si tak do svých statistik připsal druhou branku v sezoně. O dalších 15 minut později na hrotu získal balon Skokan, který unikl obráncům a zamířil přesně k pravé tyči, čímž zvýšil vedení Černochova na 2:0 a poslal hosty definitivně do kolen. V závěru tlak hostí tedy nepřišel, naopak šance mělo ještě naše mužstvo a tak jsme po 90. minutách zaslouženě vyhráli 2:0 a ovládli jsme DERBY PODZIMU 2012 !!! Černochov i přes špatný start dokázal v posledních dvou utkáních udržel čisté konto a tak věřme, že se výkony týmu budou nadále zlepšovat. Výhra nás bodově dotáhla na rezervu Výškova, nikoliv ale před ní. Musíme počkat jak dnes zahraje a v případě, že by prohrála o 3 a více branek, tak se náš tým posune na 11. místo.

Stejně jako minulou sobotu slávisté, tak i my tuto jsme si mohli říct, že DERBY JE NAŠE!!!