Deset statečných bojovníků odolávalo první poločas, ve druhém přišly střelecké hody domácích !!!

29.05.2012 21:19

FK Postoloprty "B" - FK ČERNOCHOV 8:1 (2:1)

Branka : Skokan Václav

Žluté karty: Šedivý Tomáš

Postoloprty/ Utkání, které se těžko hodnotí. Náš celek podal výborný týmový výkon, přesto ale obdržel debakl 8:1 od rezervy Postoloprt, která se tak výrazně přiblížila postupu. Za zmínku stojí první poločas a to když v 7. minutě utkání sudí Šebek nařídil nesprávně pokutový kop. Domácí hráč ho ale neproměnil. Přesto ale právě domácí šli o chvíli později do vedení 1:0 !!! Náš tým ale zaskočil domácí hráče a fanoušky, když v 25. minutě vyrovnal Skokan po Balúchově přistrčení. Stav 1:1 ale domácí nedovolili a tak 10 minut poté opět strhli vedení na svou stranu .. 2:1 !!! V závěru prvního poločasu udělali domácí obrovskou chybu !! Náš 18-ti golový Vašek Skokan, ale nedokázal balon umístil do prázdné branky a z velkého vápna přestřelil !!! Ve druhém poločase už útočili pouze hráči domácího celku a i přes 8 branek je nutno vyzdvihnout výkon golmana Blažka, všech hráčů a zejména obrany vedenou MARTINEM PŘEDOTOU ( To aby jsi Prci zase neřekl, že tě tu nezmíním :D ).